Проекти в роботі

1. КОНСУЛЬТУВАННЯ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

За час існування Організацією проведено близько 130 консультацій інститутів громадянського суспільства з питань: організації роботи органів управління та порядку прийняття рішень; пошуку фінансування та грантрайдингу; звітування, моніторингу та оцінки виконання проектів; оформлення відносин з виконавцями проектів; складання меморандумів, договорів про співробітництво з партнерами та органами державної влади; складання внутрішніх нормативних документів.

Надано допомогу у складанні стратегій та забезпеченні реалізації діяльності на основі стратегічного планування в організаціях: ГО “Асоціація підприємців-ветеранів АТО”; ГС “Спілка жінок України” та інших.

Розроблені інформаційні матеріали для забезпечення діяльності ОГС : відкриття та ведення ОГС (управління, фінанси, розподіл обов’язків та прийняття рішень); основи ведення проектів, моніторинг та оцінка; внутрішні документи ОГС (політики, процедури, правила).

2. РОЗВИТОК ПАРТНЕРСТВА В НЕУРЯДОВОМУ СЕКТОРІ

Завдяки співпраці з британською ТРІ. The Partnering Initiative (https://thepartneringinitiative.org/about-us/) та відповідно до дозволу цієї організації на використання їх матерівалів, ми адаптували їх напрацювання для українських організацій. Так створився посібник з партнерства, типова політика партнерства. Визначені принципи партнерства були використані про побудові партнерств з організаціями в Громадській мережі “СВОЇ”.

3. СТВОРЕННЯ ГРОМАДСЬКОЇ МЕРЕЖІ “СВОЇ”

Спільно з БО “БФ “СВОЇ”, ГО “Єдина служба правової допомоги 3222”, ГО “Ініціатива Е+” та БО “Фонд святої покрови” ми створили ГРОМАДСЬКУ МЕРЕЖУ “СВОЇ”

На сьогодні в нашу Мережу вже увійшли близько 70 організацій громадянського суспільства з усієї України, найактивніші з них тут

В раках Мережі ми прагнемо впровадити стандарти відкритості, прозорості і відповідальності задля довіри суспільства до неурядового сектору.

Створення Мережі було підтримано Посольством Королівства Нідерландів в Україні.

В рамках Мережі був реалізований проект “Мережа громадських консультантів “СВОЇ”, що підтримувався Посольством Республіки Чехія в Україні.

4. СТВОРЕННЯ СТАНДАРТІВ ВІДКРИТОСТІ, ПРОЗОРОСТІ, ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

25.10.2018 стандарти були затверджені в якості цінностей Мережі на стратегічній сесії представниками 18-ти організацій.

Для опрацювання стандартів доєдналися такі поважні учасники громадського сектору як ІСАР Єднання та Український форум благодиків.

Про стандарти можна почитати тут.

 

 

© 2020 Простір можливостей . Powered by WordPress. Theme by Viva Themes..