Посібники

Ми створюємо зрозумілі інструкції з усіх питань діяльності організацій. Вони допоможуть налагодити роботу щоб відповідати принципам відкритості, прозорості та відповідальності.

ПОСІБНИК ЗІ СТВОРЕННЯ ЛОГІЧНОЇ МОДЕЛІ ПРОЕКТУ

Цей Посібник допоможе розібратися що таке логічна модель, що означають терміни, які використовуються в логічних моделях та якими є основні кроки, що необхідні для створення логічної моделі.

 

ПОСІБНИК ЗІ СКЛАДАННЯ ГРАНТОВИХ ЗАЯВОК

Цей навчальний посібник є інструкцією зі складання грантових заявок з поясненнями термінів, прикладами проектів, що отримали фінансування та секретами успіху від західних експертів.

 

ПОСІБНИК ЗІ СТВОРЕННЯ НУО

Цей посібник не буде цікавим, якщо Ви не плануєте змінювати країну.
Він потрібен тим, хто в громадській діяльності “серйозно та надовго”.
Ви стурбовані правами людини? або намагаєтесь покращити життя незахищеним верстам населення? поряд з Вами однодумці зі схожими цілями? Починайте створювати свою організацію.

 

ПОСІБНИК З ПАРТНЕРСТВА
Кашмирське прислів’я:  один + один = одинадцять
Іншими словами, сума більше, ніж окремі частини
Саме в громадському  секторі сила об’єднання дає найбільший результат.
Партнерство має  забезпечити розкриття власного потенціалу партнерів для більш глибокого впливу, врахування особливостей різних регіонів і їх потреб, ефективність у вирішенні складних проблем.

 

ЗБІРНИК ФОНДІВ ДЛЯ ФІНАНСУВАННЯ ПРОЕКТІВ
Збірник створено для надання допомоги інститутам громадянського суспільства в пошуку фінансування на соціально важливі проекти. Збірник містить перелік фондів які тримають Україну у своєму фокусі та можуть надати фінансування для українських організацій. Інформація у Збірнику згрупована за напрямками соціальної активності.

 

ІНСТРУКЦІЯ ЯК СТВОРИТИ ІДЕАЛЬНУ ОРГАНІЗАЦІЙНУ СТРУКТУРУ НУО

Наявність формально визначеної організаційної структури є показником розвитку для організації, адже організаційна структура: роз’яснює відносини, ролі і обов’язки, рівні керівництва та зв’язки між складовими; вказує які людські ресурси доступні, як вони мають бути розподілені, яких бракує; дозволяє визначати завдання, потоки інформації та відповідальних за досягнення кожної цілі; кожен співробітник організації знає про: своїх керівників та підлеглих, розуміє свою позицію та посадові обов’язки …


 

© 2021 Простір можливостей . Powered by WordPress. Theme by Viva Themes..