ПАРТНЕРСТВО НГО: “ГОЛОДНІ ІГРИ”

“One plus one equals eleven” / “Один плюс один дорівнює одинадцять”

Українські НУО поки не вміють працювати в партнерстві. Вони не розуміють наскільки сильними можуть бути доповнюючи одна одну!

Нажаль, громадський сектор України скоріше місце конкурентної боротьби за гранти, підтримку держави, увагу донорів, можливість допомогти бенефіціарам.

Нажаль, непоодинокі рейдерські заходи між організаціями.

Це все негативно впливає як на репутацію окремої організації, так і на думку про весь тертій сектор.

Ці та інші проблеми не є унікальними для України. Однак, в цивілізованому світі вони ідентифіковані та вирішуються. В тому числі, шляхом затвердження організаціями політики партнерства та її оприлюднення. Організації публічно заявляють про принципи партнерства і публічно зобов’язуються їх дотримуватися.

Для сприянню ефективним партнерствам створюються такі організації, як британська ТРІ. The Partnering Initiative (https://thepartneringinitiative.org/about-us/).
Використовуючи дозвіл ТРІ.The Partnering Initiative, ми створили посібник для українських НГО про те, як побудувати ефективне партнерство:
https://docs.google.com/…/1oMO5z_m7GQohJBue9cnpDjtF2V…/edit…

Ми також розробили типову політику партнерства і пропонуємо використати як основу для власних внутрішніх політик організацій:
https://docs.google.com/…/1WmOQPZBYi0SxfhbIDoeWv0edDMT…/edit

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Простір можливостей . Powered by WordPress. Theme by Viva Themes..