ЧОМУ ДОНОРИ НЕ ФІНАНСУЮТЬ ВАШ ПРОЕКТ

Багато невеликих організацій, які працюють на місцевому рівні, з нетерпіння чекають свого першого гранту для розширення своїх проектів. Але після того, як відправлено десятки запитів на фінансування та отримано десятки відмов, Ви намагаєтесь зрозуміти – ЧОМУ?

ЧОМУ? Донору не подобаються невеликі організації? Донори зацікавлені в фінансуванні лише великих, добре організованих НУО? Не обов’язково! Насправді, безліч невеликих організацій фінансуються донорами у всьому світі.
Тому причину, через яку Вас ігнорують або відхиляють не у відношенні донора, а швидше за все у Вашій спроможності, стратегії та напрямку зусиль.

Якщо Ви згадаєте причини відхилення Ваших пропозицій і продовжите працювати в тих сферах, де Ви можете покращити ситуацію, Ви маєте можливість стати однією з успішних організацій.

Ось деякі з основних ПРИЧИН, через які Вашу пропозицію відхиляють чи ігнорують:

Донори отримують великий обсяг заявок та можуть фінансувати лише частку тих, хто відповідає всім вимогам.
Так, в середньому, донор може задовольнити 1-2 заявки зі 100, пам’ятайте це при зверненні і зрозумійте: Ви не єдина організація, яка пропозиція якої відхилена.

Ви не віконали умови конкурсу.
Донори мають спеціальні вказівки щодо подання заявки, включаючи країни та теми, що фінансуються, мінімальну та максимальну суму гранту, тип заявки, обмеження сторінок, терміни подання заявки та багато іншого. Якщо Ви не дотримуєтесь цих правил, Вас точно буде відхилено.

Ви звертаєтесь не до того донора.
Деякі організації вважають, що можуть внаправляти заявки до будь-якого донора, “засипаючи” всіх своїми пропозиціями. Ніщо не може бути далі від істини, ніж це. Ваш шанс на успіх за допомогою цього підходу, в основному, дорівнює нулю. Набагато краще було б витратити час та зусилля на дослідження донорів, які добре підходять для проекту та зосередитись на тих, кого обрали.

Ви запитуєте фінансування за допомогою електронного листа.
Короткі електронні листи з проханням про фінансування ніколи не будуть успішними. Для донора це холодна електронне посилання з 30 таких же, що приходять щодня. Вони навряд чи будуть колись прочитані.

Ви все кидаєте після першої спроби.
У вас є організація, яка робить чудову роботу і донор відповідає, однак, він все одно не фінансує проект. Отримання фінансування вимагає часу, зусиль і великої наполегливості. Не здавайтеся занадто швидко. Знову зверніться до донора трохи пізніше. Подивіться, чи існує інший підхід, який може спрацювати. Іноді може знадобитися роки, перш ніж досягти успіху з конкретним донором.

Ви маєте низький потенціал для збору коштів.
Якщо Ви не знаєте основних методів збору коштів, таких як належне дослідження донорів, залучення та створення мереж та розробка високоякісних пропозицій, то Вас відхилять. Є багато ресурсів, доступних в Інтернеті або навіть у вашій спільноті, які можуть збільшити Вашу спроможність та допомогти на шляху до успіху.

Хоча ваш проект може бути дуже важливим і корисним, він конкурує з багатьма іншими фантастичними проектами у всьому світі. Немає жодних гарантій для будь-якої організації, що вона буде фінансуватися, незалежно від проекту. Донор Вам нічим не зобов’язаний. Необхідно прикласти зусилля та відданість вашим зусиллям для отримання коштів. У засобах отримання коштів немає рецептів і Вам потрібно буде витратити час і зусилля на визначення свого шляху для отримання гранту.

Насправді донори не не люблять Вас. Але донори можуть не помічати цінність, яку пропонує Ваша організація, оскільки Ви не довели достовірність того, що Ваша організація дійсно має цінність.
Це важкий висновок, але розуміння цього підвищить Ваш успіх!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Простір можливостей . Powered by WordPress. Theme by Viva Themes..