ЛОЮК Ірина
Голова Організації та засновник
В жовтні 2014 року, через події збройного конфлікту змінила життя заради допомоги постраждалим надавала юридичну допомогу військовослужбовцям, сім’ям загиблих, внутрішньо переміщеним особам.
З часом отриманий досвід дозволив пропонувати ситемні зміни щодо соціального захисту постраждалого населення. У період з 2014 по 2017 надала допомогу більш ніж 500 собам.

З жовтня 2014р. долучилась до волонтерського руху правників, які допомагали військовим. В результаті, виступила ініціатором заснування та засновником ГО “Юридична сотня”, вибудовувала організацію та керувала нею як Президент (другий керівник).  Пішла з організації у грудні 2016 року за морально-етичними міркуваннями та поставила ціллю впроваджувати в громадський сектор етику та принципи відкритості, просозості та відповідальності.

З середини 2017 року, перебуваючи у партнерстві з Громадською мережею “СВОЇ” реалізує проекти:

  1. “Я маю право!” – проект, що підтримується Королівством Нідерландів та направлений на розвиток громадянського суспільства;
  2. “Мережа громадських консультантів “СВОЇ” – проект, що має на меті розвивати громадську активність в регіонах та підвищувати рівень розвитку місцевих організацій;
  3. “Моніторинг медичної реформи” в рамках проекту “Просування реформ в регіони”, за сприяння Європейського союзу та Міжнародного фонду “Відродження”, який реалізується Інститутом економічних досліджень і політичних консультацій та “Європейською правдою”.

Є авторкою/співавторкою низки законодавчих актів:

Нагороджена грамотою Міністерства оборони України у 2015 році, грамотою Юридичного департаменту Міністерства оборони у 2015 році, нагрудним знаком Міністерства оборони “Знак пошани” в 2016 році.

 

© 2020 Простір можливостей . Powered by WordPress. Theme by Viva Themes..