МУЗИКА Максим
Член Наглядової ради
Захисник України, доброволець, волонтер, письменник.

Під час окупації Криму їздив по півострову, допомагаючи заблокованим українським військовим. З березня по серпень 2014 року був активним волонтером. Брав участь у створенні волонтерського об’єднання «Народний тил».

З 1 серпня 2014 року добровільно пішов на фронт й відразу потрапив на штурм Савур-Могили у складі добровольчої розвідгрупи Героя України Ігоря Володимировича Гордійчука.

В жовтні 2014 року під час перебування в новому термінали Донецького аеропорту потрапив до об’єктиву фотокореспондента Los Angeles Times Сергія Лойко. Його фото було використано Міністерством оборони України в рекламній кампанії мобілізації. Також став прототипом одного з героїв роману «Аеропорт» Сергія Лойка, а саме Антона Скерцо.

На початку 2015 року був мобілізований як офіцер запасу і до кінця квітня 2016 року виконував завдання на фронті як командир групи спеціального призначення 73-го МЦСО. Отримав поранення. Нагороджений державною нагородою медаллю «Захиснику Вітчизни» та відзнакою Генштабу «Учасник АТО».

Випустив збірку поезій «Тихотворения» (2016), а також книгу «Саур-Могила: военные дневники» (2016).

Згадувався в книгах «Є-люди», «Фантомная боль». А також у документальних фільмах «Позывной Диверсант», «В зоне АТО», «Рубиконы войны».

© 2020 Простір можливостей . Powered by WordPress. Theme by Viva Themes..